05 lutego 2013

Wiedźmin 3: Dziki Gon [Zapowiedź PC, PS3, Xbox, Xbox One, PS4] {RPG}
(0)

       Dzisiaj rano świat obiegła wyczekiwana przez wielu informacja - oficjalnie zapowiedziano Wiedźmina 3! Ma on być tematem najnowszego numeru Game Informera. Czego możemy się spodziewać po finalnym odcinku wiedźmińskiej trylogii?

       Wśród największych zalet nadchodzącego Wiedźmina twórcy wymieniają otwarty świat, który dzięki ich autorskiej technologii REDengine3 po raz pierwszy w historii ma pozwolić na opowiedzenie epickiej, rozbudowanej historii, bez jednoczesnego ograniczania gracza.

Okładka "wiedźmińskiego" Game Informera

        Z innych zmian należy wymienić te związane z walką - ma ona zostać uproszczona, ale Geralt doczeka się większej liczby animacji (96, dla porównania w Wiedźminie 2 było ich 20). Znowu będziemy mogli wspomóc się Znakami, które będzie można ulepszać.

        Największą bodaj nowością będzie możliwość przemierzania świata gry na koniu. Sam świat ma być zresztą ogromny 30 razy większy niż ten, który odwiedziliśmy w drugim Wiedźminie i 20% większy niż rozległe krainy TES V: Skyrim! Przejechanie konno z jednego krańca na drugi ma zająć 40 minut.

        Data premiery gry nie jest znana, będzie to jednak najprawdopodobniej rok 2014. Wiedźmin 3 ukaże się na wszystkie dostępne wtedy konsole (czyli prawdopodobnie na nadchodzące nextgeny) oraz na PC!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz