06 lutego 2013

Giana Sisters: Twisted Dreams [Zapowiedź Xbox, PS3] {Platformówka}
(0)


        Fani klasycznych platformówek mogą już zacierać ręce w oczekiwaniu na nadchodzącą premierę gry Giana Sisters: Twisted Dreams. Planowana na wiosnę 2013, obejmie Sony PlayStation Network, Xbox LIVE Arcade oraz Windows PC.

        W Giana Sisters: Twisted Dreams, gracz towarzyszy dwóm bardzo różnym od siebie siostrom, w ich podróży do fantastycznego świata w którym odmienne zdolności sióstr są kluczem do rozwiązywania zagadek i pokonywania przerażających potworów. Giana z niezwykłą szybkościa przemienia się, aby rozwiązywać zagadki czy zrobic użytek ze swoich specjalnych umiejętności. Z każdą transformacją zmienia się również świat na około niej - tylko gracze którzy wprawnie posłużą sie odpowiednia strategią będą w stanie przebrnąć pełne podstępów poziomy i pokonać końcowych bossów.


        Graficznie i dźwiękowo, Giana Sister: Twisted Dreams zostało stworzone przy użyciu najnowszych technologii: żywe kolory i oszałamiająca grafika, w połączeniu z przepiekną ścieżką dźwiękową autorstwa Chrisa Hülsbecka, zapowiadają wyjątkową, platformową przygodę!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz