12 kwietnia 2013

Expeditions: Conquistador [Zapowiedź PC] {Taktyczne RPG}
(0)


        Dotarła do nas przed chwilą informacja, że bitComposer będzie odpowiedzialny za wydanie nadchodzącej gry duńskiego studia Logic Artists. Mowa o taktycznym rpg Expeditions: Conquistador, w którym przyjdzie nam zwiedzać rzadko spotykane w grach realia - Ameryki z czasów ich odkrywania i podboju.        Po udanym kickstarcie gra jest już w zaawansowanej produkcji i ma się ukazać przed końcem drugiego kwartału tego roku. Deweloperzy obiecują prawdziwą ucztę RPG - staniemy przed wyborem strony konfliktu, prowadząc aktywny podbój Nowego Świata lub wspierając tubylców w rozpaczliwej obronie. Przyjdzie nam podejmować liczne decyzje, nierzadko bardzo trudne i tylko od nas będzie zależało to, czy wzbudzać będziemy szacunek czy strach.

        Gra ma być taktycznym erpegiem z bitwami rozgrywanymi na pokrytych hexami planszach, rozbudowanym rozwojem postaci oraz wielowątkową fabułą. Bardzo ciekawie zapowiada się system ekwipunku, który będziemy rozwijać na podstawie punktów, uzyskując dostęp do coraz to lepszych materiałów. W grze znajdzie się również miejsce dla trybu multiplayer, w wersji hot-seat i sieciowej.

        Tytuł prezentuje się ciekawie, wygląda na to, że może wnieść podmuch świeżości do dość ubogiego w pomysły gatunku. Nie wiem jak Wam, ale mnie bardzo brakowało dobrego, taktycznego RPG!

Poniżej kilka screenów z gry:Brak komentarzy:

Prześlij komentarz