14 kwietnia 2013

Hearthstone: Heroes of Warcraft [Zapowiedź PC] {Karcianka}
(1)


        Blizzard udostępnił kolejny materiał z nadchodzącej gry Hearthstone: Heroes of Warcraft. Tym razem możemy obejrzeć dynamiczny pojedynek pomiędzy Magiem i Szamanem, ukazujący większość podstawowych elementów rozgrywki.
        Hearthstone, karcianka oparta na uniwersum WarCrafta, pozwoli graczom na toczenie pojedynków, których celem będzie sprowadzenie punktów życia przeciwnika do zera. Aby to osiągnąć, będziemy zagrywać karty stworów, zaklęć oraz używać umiejętności naszej postaci.

        Rozgrywka wydaje się naprawdę intensywna, co jest w tym gatunku rzadkością. Grafika również nie zawodzi, wyprzedzając o jedną długość obecna konkurencję. Gra jest więc niemal murowanym sukcesem, jednak mam pewną obawę. Grałem w większość obecnych aktualnie na rynku karcianek i przyznam, że w porównaniu z nimi Hearthstone wydaje się... mało skomplikowany. Mam nadzieję, że to tylko pozory, a nie strategia Blizzardu, nastawiona na przyciągnięcie fanów uniwersum.

        Jeżeli deweloperom uda się uniknąć uproszczeń w rozgrywce, nie widzę powodu, żeby nie spróbować Hearthstone'a! A Wy? Co myślicie?

1 komentarz:

  1. Looking forward to this one as well! Fingers crossed.

    OdpowiedzUsuń