17 kwietnia 2013

Konwent Krakon 2013
(0)

Krakon 2013 - relacja, blog, zdjęcia; Kelevandos


Czas na pierwsze krakonowe newsy! Oto krótka prezentacja dwóch patronów Krakonu 2013 - sklepu Rebel.pl oraz Raportu Obieżyświata!

Największy polski sklep z garami Rebel.pl został patronem i sponsorem Krakonu 2013. Dzięki nim nasz blok gier otrzyma zestawy turniejowe, nagrody dla graczy oraz aż kilkadziesiąt tytułów do wypróbowania w ramach Games Roomu!

Sklep Rebel.pl jest nie tylko sklepem internetowym, ale również sklepem z "krwi i kości". Znajduje się on w Trójmieście, i często organizowane są tam turnieje i zawody dla graczy (zarówno karcianek jak innych gier) z wyjątkowo atrakcyjnymi nagrodami.

Rebel.pl sam o sobie:

Sklep jest po prostu "zawalony" grami. Ale chcemy ich więcej, więcej, jeszcze więcej! Chcemy, aby były od podłogi do sufitu i wszędzie tam, gdzie da się je wcisnąć! Chcemy, aby wybór był ogromny! Dlatego też powstał sklep internetowy - tu nigdy nie zabraknie miejsca na coraz to nowe produkty. Istotne jest, że żadna z gier nie jest nam obca. Zawsze staramy się dowiedzieć o nich jak najwięcej, by móc dobrze doradzić. Testujemy nawet gry dla dzieci! Jesteśmy pasjonatami gier, uważamy, że to najlepszy sposób na doskonałe spędzenie czasu ze znajomymi. Tyle serdecznego śmiechu i dobrej zabawy chyba nic więcej nie jest w stanie dostarczyć. Albo wspólne, rodzinne święta - ileż można oglądać telewizji? Znacznie lepiej zagrać razem w Twistera czy Cluedo.


Krakon ma już wsparcie radiowe, a teraz także telewizyjne! Będziemy w TV! Naszym patronem został Raport Obieżyświata, którego celem jest uzupełnienie polskiej sceny fantastycznej o brakujący materiał audio-wizualny.

Projekt telewizji ruszył wiosną 2011 roku. Seria ,,Raport w terenie", która jako jedyna relacjonuje na bieżąco największe polskie konwenty. Wysokim walorem serii jest szybkość jej publikacji. Zwykle odcinek pojawia się dzień lub dwa po wydarzeniu, dzięki czemu dociera do szerszego grona odbiorców i pozwala także organizatorom na lepsze zaprezentowanie się widzom.

We współpracy z organizatorami wykonują materiały z wybranych gali rozdania nagród, pokazów strojów uczestników, konferencji prasowych pisarzy i wielu innych indywidualnych wydarzeń. Także uważajcie, bo Wy też możecie być w TV! Oczywiście w Raporcie Obieżyświata.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz