29 kwietnia 2013

Poznańska Liga Pokemon TCG
(1)


Pokemon karcianka Poznań z Kelevandosem


 Witajcie!


        Jako, że Kelevandosowi udało się spełnić stare marzenie o kupieniu decku do Pokemon TCG i pograniu z kimś innym niż tylko Pomar, ale teraz pojawił się problem. Otóż, polska liga PTCG jest skupiona głównie na południu, w okolicach Katowic i Bielska. Stąd propozycja!

        Jako, że Pokemon TCG to bardzo popularna na świecie karcianka (miejscami tak popularna jak Magic), pomyślałem, że można by stworzyć Poznańską Ligę Pokemon! Można by było pograć, poskładać ciekawe talie, a z czasem zacząć grać większe turnieje z innymi polskimi społecznościami. Na początek proponuję wyposażyć się w Theme Decki i spotkać parę razy, w celu odświeżenia zasad i poznania się. Później pomyślimy o kontakcie z Pokemon.com, wyrobieniu międzynarodowych identyfikatorów i turniejach z nagrodami. Co Wy na to? W tym momencie jest nas już tu w Poznaniu dwoje.

        Ze swojej strony mogę obiecać pomoc w zdobyciu decku (mamy znajomy sklep z deckami w bardzo okazyjnych cenach), tłumaczenie zasad oraz techniczną organizację spotkań i turniejów.


Zainteresowanych proszę o kontakt w komentarzach i mailem na kelevandos@gmail.com!

1 komentarz: