14 maja 2013

Bebok 2 [Konwent]
(7)        Już za 4 dni naszych śląskich czytelników czeka prawdziwa gratka - konwent Bebok 2, czyli śląskie dni z grami fabularnymi i planszowymi! Masz aktualnie dość ogromnych konwentów? Wolałbyś posiedzieć sobie z kubkiem kawy nad ulubioną planszówką, w ciszy i spokoju? Wpadnij na Beboka!

Wszystkie niezbędne informacje znajdziecie na tej stronie, a Kelevandos chciałby Wam przypomnieć o małej prośbie organizatorów:


"Na konwencie Bebok organizowana będzie zbiórka książek fantasy i science fiction, gier RPG i gier planszowych. Otrzymane przedmioty zostaną rozdane uczestnikom w konkursach organizowanych w trakcie trwania konwentu. Nie zależy nam na przedmiotach nowych i drogich. Książka z antykwariatu lub przeczytana wiele razy wciąż jest wartościowa i obdarowana nią osoba będzie mogła w pełni z niej skorzystać. Jeżeli jesteś w stanie pomóc Organizatorom Beboka będziemy Ci bardzo wdzięczni. Przyjmiemy każdy podarunek."

To co? Widzimy się na Beboku!

7 komentarzy:

 1. Może wpadniemy grupą w niedzielę ^.^

  OdpowiedzUsuń
 2. Można tam nocować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie za b :/ Ale jacyś mili ludzie na pewno się znajdą :)

   Usuń
  2. Poza tym wiem z doświadczenia że Śląsk ma niezłe połączenia kolejowe, więc jak masz jakichś znajomych w Katowicach, Gliwicach, Sosnowcu czy w ogóle gdzieś w okolicy, to wieczorem bez problemu się do nich dostaniesz :-)

   Usuń