17 maja 2013

Magnificon eXpo 11 & Bebok 2 [Konwent]
(4)

&


        Witajcie! Już tylko trochę ponad 20 godzin dzieli nas od rozpoczęcia konwentów Magnificon eXpo 11 (w Krakowie) oraz Bebok 2 (w Bytomiu)! Obie imprezy będą trwały cały weekend i na obu będzie można spotkać ekipę Kelevandosa! Oczywiście po (oraz w trakcie) wydarzeń będziecie przez nas zasypywani przeróżnymi newsami i zdjęciami! A poniżej kilka informacji od organizatorów i od nas, głównie dojazdowych i organizacyjnych!


Bebok 2:

Impreza odbywa się w Młodzieżowym Domu Kultury nr 1, ul. Powstańców Warszawskich 12 w Bytomiu. Na dostępnej TUTAJ mapce widać, że to tylko krótki spacerek z dworca głównego, a ci z Was, którzy przyjeżdżają z okolic, TUTAJ znajdą rozkład KZK GOP. Polecam sprawdzić, może okaże się, że dojedziecie na Beboka autobusem spod domu :-)

Całą resztę informacji, w tym spis odbywających się w trakcie imprezy sesji RPG, konkursów oraz dostępnych w games roomie tytułów znajdziecie na stronie konwentu! Zapraszamy!


***

Magnificon eXpo 11:

Tutaj będzie trochę więcej informacji i radzimy czytać uważnie, żeby uniknąć tracenia cennego czasu :-) Na początek lokalizacja - Hala TS Wisła. Mieści się ona w centrum Krakowa, najłatwiej dostać się tam komunikacją miejską lub taksówką. Organizatorzy przygotowali świetny poradnik dojazdu, który znajdziecie TUTAJ (informacje o taksówce są na samym dole).

Teraz akredytacja. Odbywa się ona w trzech miejscach:
1. Hala targowa - to miejsce większości z Was nie interesuje, tu akredytują się tylko wystawcy.
2. Szkoła - tutaj można odebrać bilety z rejestracji w systemie NAGATO. Uwaga! W szkole nie ma możliwości zakupu biletu.
3. Hala główna - tutaj kupicie bilet, zaakredytujecie się jako media, twórcy programu lub cosplayerzy, odbierzecie też bilety z rejestracji w NAGATO. Każdy rodzaj akredytacji to osobna kolejka, miejcie to na uwadze i nie róbcie Pyrkonu :-)

Radzimy przeczytać powyższe informacje kilka razy i dokładnie zaplanować gdzie idziecie. W ten sposób zaoszczędzicie czas i nerwy.

Z ważnych linków - tutaj znajdziecie PROGRAM imprezy, tutaj listę gości, a ten link kryje w sobie niesamowicie długą listę atrakcji konwentu! Jest nawet szycie Pokemonów (aktualnie jako pozycja 49, ale pewnie przesunie się dalej ^^)!

To tyle z ważnych informacji organizacyjnych. Tym z Was, którzy chcieliby wiedzieć jeszcze więcej, polecamy wycieczkę po stronie festiwalu. A wszystkich gorąco zapraszamy do odwiedzenia Magnificonu i oczywiście spotkania nas na miejscu!

4 komentarze:

 1. Dzięki, przyda się to info o akredytce na Magni, już zapisałam w telefonie!

  OdpowiedzUsuń
 2. Te taksówki to w sumie dobra sprawa, 13zł na powiedzmy czterech... Dobry deal.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z doświadczenia wiem, że to rzeczywiście bardzo dobra opcja w Krakowie :-)

   Usuń