13 maja 2013

ZSzeF 2013 [Konwent]
(7)


        Kolejny konwent zawędrował pod patronat medialny Kelevandosa. Mamy przyjemność przedstawić Wam ZSzeF 2013, czyli Zamojskie Spotkania z Fantastyką 2013! Impreza będzie miała miejsce w Zamościu w dniach 20-22 września, więc już teraz zarezerwujcie sobie ten czas w terminarzach! A oto co piszą o ZSzeFie jego organizatorzy:

Zamojskie Spotkania z Fantastyką (w skrócie ZSzeF) to organizowana corocznie przez Zamojskie Stowarzyszenie Kulturalne "Czerwony Smok" impreza zrzeszająca miłośników fantastyki z całej Polski. Konwencja tegorocznej, jedenastej już edycji konwentu to podróże w czasie. Uruchamiajcie swoje DeLorean'y, budujcie wehikuły czasu i 20 września 2013 przybywajcie tłumnie, by spędzić 3 dni we wspaniałej atmosferze. Co czeka Was na 11. ZSzeFie? Intrygujące prelekcje, legendarne konkursy, oszałamiające pokazy i, przede wszystkim, niezwykli ludzie. Tak więc... zapraszamy.

        Oczywiście będziemy Was na bieżąco informować o wszystkich nowinkach związanych z imprezą, a pierwszy news już dziś po południu! I oczywiście do zobaczenia na miejscu!

7 komentarzy:

 1. Banner dość trafny, bo mam do Zamościa kawałek... Ale może, może :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tym przecież piękno konwentowania - w jeżdżeniu po całym kraju! :-D A Zamość to piękne miasto, więc jest dodatkowy powód żeby odwiedzić ZSzeFa!

   Usuń
  2. True that! :)

   Usuń
 2. O wrześniowe konwenty będe się martwiła we wrześniu, na razie Magni! < 3

  OdpowiedzUsuń
 3. Dodane do listy konwentów które trzeba odwiedzić

  OdpowiedzUsuń