07 maja 2013

Ghost of a Tale [Zapowiedź PC] {RPG, Indie}
(3)        Kochasz Gothica? Brakuje Ci ostatnimi czasy gier opowiadających piękne historie, mających początek, środek i koniec? Jeżeli tak jak ja masz na obecną chwilę dosyć produkcji z wielkim, otwartym światem, a tęsknisz za grami-przeżyciami, koniecznie zainteresuj się Ghost of a Tale, nowym projektem Seitha, gościa odpowiedzialnego za jedne z najpiękniejszych animacji studia Dreamworks!        Piękny styl graficzny (kto jak kto, ale Seith wie jak stworzyć odpowiednią atmosferę), świetna muzyka oraz niecodzienny pomysł sprawiają, że Ghost of a Tale wzbudziło we mnie ogromne zainteresowanie. Gatunkowo gra ma być action erpegiem, bliższym jednak Gothicowi niż Skyrimowi (patrz wstęp). Widoczny na filmiku świat to efekt kilkumiesięcznej pracy jednego człowieka, jednak żeby gra mogła powstać, potrzebne jest wsparcie samych graczy!

        Jeżeli Ghost of a Tale wzbudziło Twoje zainteresowanie, odwiedź jego stronę na indiegogo, dorzuć kilka złotych na stworzenie gry i koniecznie daj znać znajomym. Moim zdaniem zdecydowanie warto, choćby tylko w celu pokazania, że w dzisiejszym świecie jest ciągle miejsce na ambitne tytuły, które niosą w sobie coś więcej niż "60% grafiki".

 

3 komentarze:

  1. 20$ poszło! Nie mogę się doczekać tej gry!

    OdpowiedzUsuń
  2. Wygląda ciekawie... na pewno warto zagrać :) Szkoda, że nie jest darmowa. Ostatnio znalazłem fajną gramową grę mmo rpg - taern i polecam, bo naprawdę super gierka z fajną fabułą i nowym systemem walki.

    OdpowiedzUsuń