16 sierpnia 2013

KoneCON 2013 [Konwent]
(2)Jeszcze jeden konwent dołącza do kelevandosowej listy (a właściwie dołączył już kilka dni temu, o co kilkoro z Was nie omieszkało zapytać) - KoneCON 2013! Ta dość nietypowa, w większej części mangowa impreza, będzie nie lada gratką dla tych, którzy lubią odwiedzać konwenty mniejsze i trochę "inne" :-D Oto, co o imprezie mają do powiedzenia sami organizatorzy:

KoneCON 2013 odbędzie w Szczecinie, w dniach 24-25 sierpnia. Możliwy jest zakup wejściówki na miejscu albo przez rezerwację [do wczoraj ^^ - przyp. Kele]. Obowiązuje limit 500 miejsc. 
Tegoroczną konwencją jest odbudowa miasta Tokio! Na program składają się cztery bloki tematyczne: Manga&Anime, Fantastyka, Azja oraz blok Naukowy. Główną atrakcją, obok cosplay'u, będzie Wielkie Otwarcie Miasta Tokio, podczas którego odbędą się występy na  żywo, konkursy z nagrodami, Fireshow Teatru Ognia LASCAR oraz Lightshow Teatru Ognia Inko Gni To. Ponadto dla uczestników udostępnione zostaną sale tematyczne, między innymi: Sala Gier Azjatyckich (w tym GO i Mahjong), Pokój Gier Planszowych i Karcianych, Sala Guitar Hero, Meido Cafe oraz Muzeum Narodowe. W trakcie trwania imprezy czynny będzie również pasaż handlowy  "Akihabara". 
Więcej informacji na naszej stronie internetowej: www.konecon.org
Serdecznie zapraszamy!

Brzmi ciekawie, nieprawdaż? Oczywiście Kelevandos również zaprasza!

2 komentarze:

  1. Na prawde świetny Post.
    Zapraszam do poczytania u Mnie o Nowych grach

    http://gramywmmo.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń